Jak chronię Twoją prywatność?

Jak chronię Twoją prywatność?

Dane, które mi podajesz w celu podjęcia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej (tudzież przez Skype’a, przez Asanę, lub w innej wybranej przez Ciebie formie) zostają u mnie.

Nie udostępniam Twoich danych

Nie udostępniam Twoich danych osobom trzecim. Nie prowadzę też newslettera – nie otrzymasz więc ode mnie wiadomości niezwiązanych z Twoim zapytaniem o ofertę lub podjęcie współpracy.

Cookies

Odwiedzając stronę, zgadzasz się na gromadzenie plików cookies. Służą one – z mojej strony – do prowadzenia statystyk osób odwiedzających stronę. Wykorzystuję w tym celu wtyczkę WP Statistics, która zapamiętuje Twój adres IP oraz czas wejścia na stronę. Strona korzysta również z Google Analytics oraz Google Search Console. Moim dostawcą hostingu jest Hekko. Mają tutaj zastosowanie polityki prywatności i przetwarzania danych tych podmiotów.

Realne sposoby ochrony danych

Strona posiada certyfikat SSL. Oznacza to, że wszelkie Twoje dane przesyłane przez stronę (np. za pośrednictwem formularza) są szyfrowane.

Korzystam z wtyczki WP Cerber, która monitoruje aktywność spamerską i wszelkie próby włamania się na stronę – i zapobiega tej aktywności.

Na komputerze, z którego korzystam w celu odpisywania na e-maile i logowania się do panelu administracyjnego, jest zainstalowany legalny i aktualny program antywirusowy.

Możesz w każdej chwili odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a usunę Twój adres e-mail ze skrzynki mailowej.

Wysyłając formularz kontaktowy, potwierdzasz, że masz ukończone 16 lat.

Osoby, które nie ukończyły 16 lat, nie mogą kontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy.

Jak długo przechowuję dane?

Twoje dane przechowuję do momentu zakończenia współpracy. W momencie, gdy dostanę od Ciebie jasną wiadomość, że nasza współpraca kończy się na zawsze (co się bardzo rzadko zdarza), usuwam wszelkie Twoje dane. Zazwyczaj jednak klienci informują mnie, że podejmą ze mną kolejną współpracę przy następnych projektach.

Komentarze

Pisząc komentarz pod wpisem blogowym, możesz – ale nie musisz – podać swoje imię lub pseudonim, adres e-mail, oraz adres Twojej witryny. Podając te dane, wystawiasz je na widok publiczny (poza adresem e-mail, który będzie widoczny tylko dla mnie) – będą więc widoczne dla wszystkich osób czytających dany wpis. Zamieszczaj te dane z rozwagą.

Niezależnie od tego, czy podasz jakiekolwiek dane, czy też zamieścisz komentarz jako „Anonim”, przez kokpit WordPressa mam dostęp do adresów IP komentujących.

Jeśli chcesz, aby usunąć Twój komentarz oraz zamieszczone wraz z nim dane, napisz do mnie na adres: kontakt@englishwriterka.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych wprowadzonych w formularzu na podstronie Kontakt oraz w komentarzach, lub wynikających z odwiedzenia strony www.englishwriterka.pl jest Edyta Zimny, adres e-mail: kontakt@englishwriterka.pl.